Regionalny oddział w Toruniu

Rekrutacja na stanowiska kontrolerskie i specjalistyczne w PANA

21 kwietnia 2021 r.

Polska Agencja Nadzoru Audytowego prowadzi rekrutację do Departamentu Kontroli oraz Departamentu Postępowań Dyscyplinarnych, Administracyjnych oraz Obsługi Prawnej.

Aktualnie prowadzone są rekrutacje na stanowiska analityka (Departament Kontroli), kontrolera (Departament Kontroli ) oraz analityka-specjalisty (Departament Postępowań Dyscyplinarnych, Administracyjnych oraz Obsługi Prawnej). Stanowisko analityka w Departamencie Kontroli dedykowane jest biegłym rewidentom, którzy dopiero zdobywają doświadczenie przy badaniu sprawozdań finansowych, a które w niedalekiej przyszłości chciałby zostać kontrolerami PANA i w ramach codziennych zadań przygotowywać się do roli młodszego kontrolera.
Osobom z większym doświadczeniem w samodzielnym badaniu sprawozdań finansowych Polska Agencja Nadzoru Audytowego proponuje stanowiska kontrolera.

Ze względu na częściowo zdalny charakter pracy, poszukiwani są kandydaci z całej Polski. Proces rekrutacyjny również jest przeprowadzany zdalnie.

Stanowisko analityka w Departamencie Postępowań Dyscyplinarnych, Administracyjnych oraz Obsługi Prawnej polecane jest osobom, które chciałby w swojej pracy skupić się na wydawaniu ekspertyz do dokumentów pokontrolnych w toku postępowań.

Wszystkie ogłoszenia zawierające szczegółowe informacje o prowadzonym naborze wraz z opisami stanowisk i wymaganiach wobec kandydatów można znaleźć na stronie internetowej https://pana.gov.pl w zakładce Kariera.

Zgłoszenia przyjmowane są przez elektroniczny formularz dostępny na stronie https://kariera.pana.gov.pl

Logo PIBR Przejdź do strony PIBR